Rejestracja
poniedziałek - piątek  7:30 - 15:30
lub odwiedź nas osobiście w Domu Małego Księcia, ul. Lędzian 49
Dni przyjęć
Pon.: 13:00 - 18:00
Czw.: 9:00 - 14:00

Rehabilitacja

Skierowanie do lekarza Poradni Rehabilitacyjnej – kod resortowy 1300

Zapraszamy na konsultację lekarską i rehabilitację wszystkich małych i większych pacjentów z różnymi problemami zdrowotnymi.

Zajmujemy się rehabilitacją pourazową, zaburzeniami rozwoju niemowląt, niedowładami i porażeniami o różnej etiologii, wadami wrodzonymi, schorzeniami narządu ruchu i układu nerwowego u dzieci i dorosłych.

Ocena rozwoju noworodków i niemowląt pod kątem zaburzeń neuro rozwojowych, zaburzeń napięcia mięśniowego i asymetrii ułożeniowej w Poradni Rehabilitacyjnej przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem w rehabilitacji dziecięcej.

Lekarze

Lek. med. Kalina Jaworska

Specjalista rehabilitacji medycznej, pediatra
kierownik poradni

czwartek 9:00-14:00

Lek. med. Cezary Skibiński

Specjalista rehabilitacji medycznej

poniedziałek 13:00-18:00

Zapraszamy na konsultacje lekarskie

Zapraszamy na konsultację lekarską i rehabilitację wszystkich małych i większych pacjentów z różnymi problemami zdrowotnymi. Zajmujemy się rehabilitacją pourazową, zaburzeniami rozwoju niemowląt, niedowładami i porażeniami o różnej etiologii, wadami wrodzonymi, schorzeniami narządu ruchu i układu nerwowego u dzieci i dorosłych.

Ocena rozwoju noworodków i niemowląt pod kątem zaburzeń neurorozwojowych, zaburzeń napięcia mięśniowego i asymetrii ułożeniowej w Poradni Rehabilitacyjnej przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem.

Usługi świadczymy w ramach NFZ lub odpłatnie.
Dochód pozyskany z usług komercyjnych wspiera Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia